Aksion!

Krem anti – rrudha dhe kundër plakjes

CHF 6.90 CHF 3.45

I pasur me ekstrakte natyrale dhe te perlave, i jep lekures shendet dhe ju ben te dukeni me e re.

Out of stock

Përshkrimi

I pasur me ekstrakte natyrale dhe te perlave, i jep lekures shendet dhe ju ben te dukeni me e re. Mbron fytyren nga demtimet e metejshme. Ekstraktet e perles permbajne nje kombinin fantastik te perberesve natyrale te cilat kane vertetuar te kene perfitime te paimagjinueshme per lekuren e njeriut. Kjo ben te mundur purifikimin dhe lulezimin e fytyres duke eliminuar qelizat e vdekura qe ndodhen ne siperfaqen e fytyres permes rrudhave.